Pałac Fabrykanta
Pałac Fabrykanta
Zamów  dostawę do domu z Restauracji Pałac Fabrykanta!

Wspaniałe przyjęcie domowe wymaga należytej oprawy, którą poprzedzają czasochłonne przygotowania. Gospodarzom często trudno jest czerpać przyjemność ze zorganizowanego spotkania, o ile są oni zaangażowani nie tylko w przygotowanie poczęstunku, lecz później również w bieżącą obsługę zaproszonych przez siebie gości.

Wyjątkowa oferta gastronomiczna od teraz w postaci cateringu do Twojego domu. Szykujesz przyjęcie w domu, a nie chcesz spędzić całego dnia na przygotowaniach? Ciesz się wizytą Twoich gości i zaskocz ich daniami ciepłymi, przystawkami a także przekąskami na zimno, które dostarczymy ze świeżo przygotowane składników. Jesteśmy w stanie przygotować przyjęcie domowe na najwyższym poziomie, włączając w to nie tylko przygotowanie pysznych potraw, zgodnie z Państwa życzeniem, lecz także jednolitych obrusów, zastawy, sztućców, szkła i dekoracji,
w tym także kompozycji kwiatowych.
                    

Pałac Fabrykanta

Firmowy lunch, spotkanie biznesowe, konferencja a może bankiet? Mamy propozycję na każdą firmową okazję. Zamawiając nasz catering, nie musisz się martwić o szczegóły. Ustalasz jedynie termin, godzinę rozpoczęcia, liczbę osób oraz menu, a my dowozimy oraz przygotowujemy całą oprawę kulinarną danego wydarzenia. W zależności od rodzaju spotkania firmowego, zapewniamy odpowiednie menu oraz formę serwowania posiłków.

Nienależnie od tego czy chcesz przygotować luźną imprezę integracyjną, czy też elegancki bankiet firmowy, mamy dla Ciebie kompleksową ofertę. Zamawiając obsługę cateringową otrzymasz: menu dopasowane do charakteru imprezy, obsługę kelnerską, całościową zastawę stołową oraz sprzęt gastronomiczny. Serwujemy zróżnicowane i smaczne dania oraz dbamy o ich odpowiednią oprawę estetyczną.
                    

Zamówienia przyjmujemy od poniedziałku - soboty od 10.00 do 18.00 z wydaniem lub dostawą od 12.00 do 18.00.

Zamówienia na niedzielne obiady rodzinne przyjmujemy do piątku do godz. 18:00 z wydaniem lub dostawą w niedzielę od 12.00 do 18.00.


Przy odbiorze osobistym – 10% rabatu na zamówienie.


Dowóz na terenie Myszkowa gratis (przy zamówieniu powyżej 35,00 zł)


Dowóz na terenie Pińczyc, Żarki, Postęp gratis (przy zamówieniu powyżej 50,00 zł)


Przy zamówieniu poniżej 35,00 i 50,00 zł dowóz płatny 10 zł!


Dowóz do pozostałych miejscowości po uzgodnieniu.

Zamówienia przyjmujemy:
  +48 696 905 905
  kontakt@palacfabrykanta.pl  

PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ !

© 2020 Pałac Fabrykanta by goltex