oferta

         

Szkolenia jako inwestycja, która się opłaca i w przewidywalnym czasie przynosi zwrot i zysk.

Tematyka szkoleń Compass Consulting obejmuje zagadnienia biznesowe, prawne oraz z zakresu rozwoju osobistego. Jest opracowywana w oparciu o analizę rynku i bogate doświadczenie zespołu wykładowców.


W naszej ofercie można znaleźć szkolenia z następujących kręgów tematycznych:

  • szkolenia menedżerskie (a wśród nich: leadership, warsztaty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, sprzedażą,; z rozwoju menedżerskiego)

  • szkolenia sprzedażowe i z obsługi klienta - m.in. w branży IT, hotelarskiej i nieruchomości

  • warsztaty indywidualnego rozwoju biznesowego (szkolenia z zarządzania czasem, automotywacji, trening autoprezentacji i wystąpień publicznych)

  • szkolenia prawne

  • warsztaty indywidualnie – unikatowe kompozycje w ramach proponowanych obszarów tematycznych (projekt uzależniony od konkretnych potrzeb rozwojowych uczestnika)

Szkolenia menedżerskie

 

 

 

 

 

 

Pragniemy pozostawać elastyczni wobec oczekiwań Klienta i otwarci na jego potrzeby.
Oferując kompleksowe rozwiązania oraz nowoczesne i urozmaicone metody szkoleniowe, pomagamy ludziom i firmom rozwijać się i realizować swój potencjał. Podnosimy kwalifikacje zawodowe, zwiększamy efektywność działań indywidualnych i zespołowych; wspieramy firmy we wdrażaniu ich strategii biznesowych.
Warsztaty realizowane są w oparciu o techniki interaktywne przez trenerów z dużą wiedzą w swoich obszarach specjalizacji, ale przede wszystkim przy współudziale głównych zainteresowanych – uczestników szkoleń, ich współpracowników i przełożonych.
Szanujemy Państwa sugestie i spostrzeżenia, a doświadczenie traktujemy jak bezcenny materiał do analizy. Pracujemy na żywych i najbliższych Klientowi case studies!
 

Naszym klientom sprzedajemy wiedzę, umiejętności, praktyczne doświadczenia naszych trenerów i konsultantów oraz zapewniamy najwyższe standardy obsługi. 
 

Oferujemy:

  • szkolenia otwarte

  • szkolenia wewnętrzne (zamknięte)

  • coaching

  • realizujemy kompleksowe i wielopoziomowe programy rozwojowe, które przygotowujemy w stałej współpracy z naszymi Klientami

 

Warsztaty CC budowane są w oparciu o wcześniej przeprowadzoną analizę potrzeb szkoleniowych, co pozwala dokładnie kształtować umiejętności i postawy odbiorców.

 

Dysponujemy bogatą ofertą sprawdzonych hoteli i ośrodków szkoleniowych, zarówno w miastach, jak i atrakcyjnych regionach kraju. Posiadamy nowoczesne, kompletne zaplecze techniczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia w dowolnym miejscu, również w Państwa siedzibie.